Na otvorenom prvenstvu u preciznom streljaštvu u sklopu VII kola Crnogorske lige, a povodom obilježavanja Dana Vojske Crne Gore, u kasarni Milovan Šaranović u Danilovgradu, 03.10.2018.godine naša muška ekipa je zauzela III mjesto u generalnom plasmanu. Ekipa je nastupila u sastavu Vojislav Dragović, Srđa Miranović i Dragan Perović, dok je u natjecanju sa revolverom I mjesto pojedinačno osvojio naš predstavnik Srđa Miranović.

Nastupilo je i nekoliko članova naše sekcije u kategoriji ,,dame” i najbolji rezultat je ostvarila Mirjana Ilić, ,,upucavši” 136 krugova u metu na daljini od 25 metara.

I mjesto ekipno je zauzela ekipa Vojske Crne Gore, a II mjesto ekipa ,,Tri Zorana”.

Naredno takmičenje će se održati u Petnjici 06.10. čime se nastavlja ,,šetnja “ crnogorskih strijelaca kroz gradove Crne Gore i rad na omasovljavanju ovog sportskog nadmetanja.