Predstavnici Regije Zapad su u okviru IPA Green projekta, a povodom 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore, posadili tokom mjeseca maja sadnice ispred Odeljenja bezbjednosti Nikšić.
U realizaciju aktivnosti su se uključili policijski službenici i službenice Odeljenja bezbjednosti Nikšić